Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

zaślepki holageny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zaślepki holageny

    Jak "wajcha" jest zamocowana do wybieraka to nie da się jej ustawić inaczej. A przy zmianie biegów ta wajcha porusza się tak jak cały wybierak czyli powiedzmy ( mogą się nie zgadzać kierunki - chodzi o przykład ) jak jest w środkowym położeniu to masz luz. Jak ją przesuniesz w lewo to masz 3 jak w prawo to 4, jak w dół i w lewo to 1 jak w dół i w prawo 2, jak w górę i w lewo to 5 ( wsteczny chyba wchodzi jeszcze głębiej niż jedynka ) - to chodzi tak jak sterujesz lewarkiem od biegów w kabinie.

  • #2
    zaślepki holageny

    czy podzieli się ktoś zemną swą wiedzą na temat demontażu zaślepek halogenów w o2 bo znając me szczęście to na pewno coś sam połamię

    Komentarz


    • #3
      Ściśnij palcami i ciągnij mocno.

      Komentarz


      • #4
        aż urwę jakiś zaczep może troszkę więcej metodycznie bo szarpać potrafię ale nie chcę uszkodzić

        Komentarz


        • #5
          Re: zaślepki holageny

          Zamieszczone przez jaro2341
          czy podzieli się ktoś zemną swą wiedzą na temat demontażu zaślepek halogenów w o2 bo znając me szczęście to na pewno coś sam połamię
          Sądzę, że więcej odpowiedzi uzyskasz pisząc we właściwym dziale. My posiadacze O1 nie znamy się na tych wynalazkach z O2
          Pozdrawiam
          Wodan

          Szkodnik: O1 1.9 TDI AXR kombi

          Komentarz


          • #6
            jaro2341,

            jak chcesz ściągnąć to naprawdę musisz dobrze złapać (najlepiej w rękawicach, żeby palców sobie nie poranić) zaprzeć się i pociągnąć

            może nie pójdzie za pierwszym, drugim szarpnięciem, ale nie masz się czego obawiać



            nić nie połamiesz (ja swoje ściągałem i w zimie w i lecie)

            mega mocno 'siedziały' w swoich miejscach :!:
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              Moje puściły dopiero potraktowane kombinerami. A wcześniej mocne chłopy ciągnęły rękoma i nic :roll:
              Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

              Komentarz


              • #8
                Ciągnij jak najbliżej lampy. Ja nawet za drugim razem choć wydawało się że będzie łatwiej miałem spore problemy. Coś tam pękło ale zaślepka się trzyma.

                Chyba już jest wątek na ten temat...

                Komentarz


                • #9
                  Bo trzeba umieć ciągnąć...

                  Komentarz


                  • #10
                    Ceed1, co Ty, dziewczyna jesteś ? ;-)

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X